copyright by
Graffiti artystyczne i reklama w Częstochowie
g     a     l     e     r     i     e


graffiti artystyczne i dekoracja wnętrz Graffiti reklamowe to niepowtarzalna i oryginalna forma wzbudzenia zainteresowania marką lub produktem, taka forma pozwala zbudować silny przekaz. Wielkoformatowość graffiti reklamowego, oraz jego wysoka widoczność, a także niepowtarzalność projektu oraz odejście od standardowych treści reklamowych to tylko niektóre cechy tej formy reklamy.

graffiti artysyczne i reklamowe na elewacjach budynków i ścianach Znając siłę marketingu szeptanego oraz marketingu partyzanckiego, wraz z moją pomocą będą mogli Państwo stworzyć nietypowe kampanie reklamowe. Które nie tylko będą dużo tańsze niż standardowe formy reklamy, ale także dzięki swojej oryginalności i niepowtarzalności pozwolą na dotarcie do znacznie szerszego, z reguły odpornego na tradycyjne formy reklamy grona odbiorców.

Graffiti Artysyczne Michał BłachMając państwa satysfakcje jako mój priorytet - każde zlecenie ustalane jest osobiście, to Państwo decydują i obierają kierunek w którym będziemy tworzyć formę reklamowa, ja na podstawie Państwa sugestii oraz pomysłów tworze unikalny projekt. Raz stworzone graffiti nie jest nigdy przeze mnie powielane nawet w częściach.

Michał Błach