copyright by
Graffiti artystyczne i reklama w Częstochowie
g     a     l     e     r     i     e


dekoracja wnętrz, artystyczne malarstwo ścienne Kiedy znudzi się już państwu biała farba na ścianach pokoju, czemu nie rozważyć czegoś oryginalnego, czegoś na co Państwa goście będą patrzeć z zachwytem...a może także z lekką zazdrością. Co powiedzą Państwo na obraz na ścianie? Albo inaczej, co powiedzą Państwo na obraz zamiast ściany? Obraz, stworzony indywidualnie dla Was i dzięki Waszym pomysłom. Obraz dzięki któremu całe Wasze mieszkanie nie tylko powiększy wizualnie swoja przestrzeń, ale zamieni się w swoiste dzieło sztuki.

Graffiti artystyczne, obrazy na ścianach, portrety Graffiti oprócz niezaprzeczalnych walorów wizualnych, posiada bardzo ważna cechę - jest nią przekaz. Przekaz to dusza graffiti, atrybut który nadaje pracy jej niepowtarzalność i sile. Projekt z moim graffiti będzie dla Państwa nie tylko kolorową dekoracją - będzie ona żyjącym tworem, tętniącym życiem unikalnym dziełem sztuki na Waszej ścianie.

Prasa o graffiti arystycznym Michał BłachMając państwa satysfakcje jako mój priorytet - każde zlecenie ustalane jest osobiście, to Państwo decydują i obierają kierunek w którym będziemy tworzyć formę reklamowa, ja na podstawie Państwa sugestii oraz pomysłów tworze unikalny projekt. Raz stworzone graffiti nie jest nigdy przeze mnie powielane nawet w częściach.

Michał Błach